Strefa Pakowania Ekologicznego na Targach Warsaw Pack 2024

Strefa Pakowania DI-ZET. Targi Warsaw Pack 2024

Hala F Stoisko 2.50 w dniach 23-25 kwietnia 2024

Strefa Pakowania DI-ZET prezentuje polską premierę innowacyjnych rozwiązań na największych targach branży pakowania w Polsce!

Warsaw Pack 2024 zbliża się wielkimi krokami, a my nie możemy się doczekać, aby zaprezentować Wam najnowsze innowacje w świecie pakowania!

Stoisko 2.50 w Hali F będzie miejscem, gdzie odbędzie się niepowtarzalne wydarzenie – Strefa Pakowania DI-ZET zabierze Was w ekscytującą podróż przez świat nowoczesnych technologii pakowania.

Premiera PaperWrap: Rewolucyjna Owijarka Palet Papierem

Niezwykłe wrażenie na targach zrobi premiera automatycznej owijarki do palet papierem PaperWrap austriackiego producenta EW Technology. Ta innowacyjna maszyna owija palety specjalnym papierem Advantage StretchWrap firmy Mondi, zapewniając nie tylko zabezpieczenie towaru na palecie, ale również troskę o środowisko.

Polska Premiera Systemu Beck-Paperbag Serienpacker

Nie możemy zapomnieć o drugiej sensacji naszego stoiska – polskiej premierze niemieckiego systemu pakowania w papieropaki Beck-paperbag Serienpacker, dostarczanego przez uznanego niemieckiego producenta Beck Packautomaten. Ta precyzyjna maszyna to nie tylko nowoczesność, ale również gwarancja doskonałej jakości pakowania, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Maszyna pakuje towary i produkty w papier funkcjonalny FunctionalBarrier 95/5 firmy Mondi.

Ekologiczne Innowacje i Automatyzacja E-commerce

Jednak nasze stoisko to nie tylko premierowe maszyny. Przedstawimy także najnowsze trendy w ekologicznym pakowaniu oraz automatyzacji e-commerce. Odkryjcie z nami, jak możemy razem dbać o naszą planetę, jednocześnie podnosząc efektywność procesów pakowania i dostarczając wyjątkowe doświadczenia zakupowe online.

Dołączcie Do Nas Na Targach Warsaw Pack 2024!

Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji, by być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami w branży pakowania! Zapraszamy serdecznie na targi Warsaw Pack 2024, gdzie czekają na Was inspirujące prezentacje, możliwość bezpośredniego kontaktu z liderami rynku i wiele więcej!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: strefapakowania.pl/warsawpack. Do zobaczenia na targach!

Co to jest PaperWrap owijarka do owijania palet papierem

Owijarka PaperWrap do owijania palet papierem

Zapraszamy do odwiedzenia Strefy Pakowania podczas Targów Warsaw Pack 2024, gdzie prezentowana jest pierwsza w Polsce owijarka testowa EW Technology do owijania palet papierem Mondi. Owijarka jest dostępna do testowania Państwa przykładowych palet. Klienci mogą dostarczyć paletę ze swoim towarem i owinąć ją papierem Mondi na owijarce EW Technology w siedzibie firmy DI-ZET w Warszawie.

System owijania towaru na palecie papierem to najnowsze rozwiązanie ekologicznego zabezpieczania towaru do transportu i składowania. System EW Technology pozwala na owijanie palet specjalnym papierem Advantage StretchWrap firmy Mondi. Firma DI-ZET realizuje instalacje systemu austriackiej firmy inżynieryjnej EW Technology w Polsce. DI-ZET od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania i systemów pakowania w magazynach i zakładach produkcyjnych w całej Polsce


Pakowanie w formowane koperty papierowe do wysyłki kurierem

Przedstawiamy rozwiązanie pakowania produktów w e-commerce w papierowe koperty formowane na maszynie beck-paperbag Seriespacker vs

Maszyna pakująca produkuje stabilne 4-stronnie zgrzewane koperty papierowe, korzystając z maszyny beck-paperbag Seriespacker vs i papieru z barierą funkcjonalną 95/5 firmy Mondi, która sprawdziła się w handlu elektronicznym i oferuje wszystko, co maszyna pakująca musi mieć w logistyce sprzedaży wysyłkowej. Przy opracowywaniu systemu opakowań papierowych Beck Packautomaten wykorzystano i wdrożono ogromną wiedzę zdobytą przez ponad 30 lat w dziedzinie systemów logistyki sprzedaży wysyłkowej.

Koperta papierowa formowana na maszynie beck-paperbag Seriespacker vs z papieru z barierą funkcjonalną 95/5 firmy Mondi jest doskonałą alternatywą dla opakowań foliowych lub kartonowych w sektorze handlu elektronicznego i stanowi optymalną odpowiedź na zapotrzebowanie na zrównoważony rozwój i gospodarkę o obiegu zamkniętym.

W rozwiązaniu można używać zarówno papieru niebielonego, jak i bielonego, niezadrukowanego lub zadrukowanego. Dodatkowe materiały eksploatacyjne, takie jak klej lub nici do szycia, nie są wymagane. Zużyty materiał opakowaniowy można wyrzucić do makulatury, a tym samym zwrócić do cyklu recyklingu opakowań.

Kierując się zasadą beck-Serienpacker, Beck Packautomaten wybrał sprawdzoną zasadę pakowania, która zapewnia, że produkty o różnych rozmiarach są pakowane i monitorowane jeden po drugim w sposób bezpieczny dla procesu. Produkty pakowane są zawsze w atrakcyjnie ukształtowane koperty papierowe o tej samej szerokości. Stabilne szwy zgrzewające na wszystkich 4 stronach koperty zapewniają, że opakowania spełniają wymagania logistyki wysyłkowej i zapewniają, że produkty docierają do klienta dobrze chronione.

Linia może być wyposażona w szeroką gamę opcji, takich jak:

  • Integracja systemów skanowania i etykietowania
  • Integracja przenośników podających i wyprowadzających
  • Integracja systemów odrzucania
  • Integracja systemów wentylacyjnych

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: strefapakowania.pl/warsawpack. Do zobaczenia na targach!